Goethe-Test

 

Goethe-Zertifikat  – це іспит з німецької мови для підлітків та дорослих. Він підтверджує просунутий рівень володіння мовою та відповідає четвертому рівню (В2) на шестирівневій шкалі компетенцій Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

 

Склавши цей іспит, ви показуєте, що ви:

  • можете розуміти головний зміст складних текстів на конкретні та абстрактні теми, а також фахові дискусії у сфері власної спеціалізації.
  • можете порозумітися спонтанно і вільно, що робить цілком можливою нормальну розмову з носіями мови без особливих зусиль з обох боків.
  • можете ясно і детально висловлюватися з широкого спектру тем, озвучити позицію з актуального питання та представити переваги і недоліки різних варіантів.

 

Структура Goethe-Test

 

Іспити Goethe-Institut зорієнтовані на такі чотири навички: читання, письмо, мовлення та аудіювання. Завдяки підготовці до цих іспитів Goethe-Institut намагається дати вчителям матеріали й методики, які допоможуть їм проводити уроки, зорієнтовані на засвоєння навичок, та загалом успішні заняття.
 

Що пропонує  Освітній центр «Apple»? 

 

На підготовчих курсах Вас будуть навчати кваліфіковані викладачі.

Усі навчальні матеріали (підручники та диски) надаються в нашому центрі безкоштовно.

Ви матимете можливість пройти безкоштовне пробне тестування, яке покаже Ваш поточний рівень,  викладач в свою чергу виявить ваші слабкі сторони і складе індивідуальну програму саме для Вас.

Офіс  Освітнього центру «Apple» обладнаний сучасною технікою і знаходиться в центрі Івано-Франківська.

Cтуденти мають змогу обрати зручний графік індивідуального навчання.

 

Ми будемо раді вітати Вас  в Освітньому центрі «Apple»!