DELF/ DALF

 

DELF (Diplome d’etudes en Langue Francaise) і DALF (Diplome Approfondi de Langue Francaise) є найбільш відомими іспитами з французької мови.

 Розроблені експертами CIEP (Center International d’Études Pédagogiques), ці сертифікати впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно з загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR). 

 

Екзамени адаптовані для всіх, для будь-якого віку. Дипломи DELF та DALF не мають обмеження дії та визнані в усьому світі. Таким чином, просто необхідно отримати цей диплом для пошуку роботи або отримання освіти у франкомовній країні.

 

Кандидат може обрати тип екзамену відповідно до його віку та потреб:

·       LDELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді (від 16 років), які бажають підтвердити їх володіння французькою мовою з будь-якою метою. Тільки ця версія екзамену існує для всіх рівнів (від A1 до C2).

·       DELF PRIM — це перший крок серії екзаменів DELF та DALF. Іспит призначений для дітей від 7 до 12 років, що навчаються у початковій школі, існує для двох рівнів:  A1 і A2. DELF PRIM  – це екзамен в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.

·       DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі.  DELF Junior  існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

 

Структура DELF/ DALF

 

Для кожного рівня оцінюються 4 мовні навички: аудіювання, усне мовлення, письмо та читання. 

Тривалість іспиту – від 1 год 20 хв до 4 год 30 хв (в залежності від рівня).

Максимальний бал за іспит – 100. Для отримання сертифіката необхідно отримати не менше 50 балів за весь тест і не менше 5 балів за кожну з його частин.

Іспит можна пройти у містах Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Рівне, Запоріжжя.

Екзаменаційні сесії організовуються тричі на рік: восени, взимку і навесні.

 

Що пропонує  Освітній центр «Apple»?

 

На підготовчих курсах Вас будуть навчати кваліфіковані викладачі.

Усі навчальні матеріали (підручники та диски) надаються в нашому центрі безкоштовно.

Ви матимете можливість пройти безкоштовне пробне тестування, яке покаже Ваш поточний рівень,  викладач в свою чергу виявить ваші слабкі сторони і складе індивідуальну програму саме для Вас.

Офіс  Освітнього центру «Apple» обладнаний сучасною технікою і знаходиться в центрі Івано-Франківська.

Cтуденти мають змогу обрати зручний графік індивідуального навчання.

 

Ми будемо раді вітати Вас  в Освітньому центрі «Apple»!