Адреса

м. Івано-Франківськ
вул. Галицька, 29,
2 поверх

Телефони

(0342) 54-17-18
(097) 915-71-72

Німецька

«Для чого вивчати німецьку мову, якщо є англійська?» – запитаєте Ви себе. І ми дамо Вам безліч відповідей на це запитання. Німеччина – одна із країн-гегемонів, займає провідні позиції у світовому лідерстві. Німецька мова є однією з офіційних мов Євросоюзу, а володіння нею – важливою вимогою для працевлаштування в багатьох міжнародних організаціях. Німеччина є країною-новатором, що постійно намагається розширити територіальні межі своїх інтересів. Вона підтримує та фінансує обдарованих людей, практикує обмін студентами, надаючи їм можливість навчання та стажування. Такі компанії-гіганти світової економіки як BMW, Siemens, Lufthansa, Bosch будують заводи й відкривають свої представництва в багатьох країнах. Їхня економічна стратегія заснована на міжнародному партнерстві. Німецькою мовою написана величезна кількість сайтів в Інтернеті та кожна десята книга у світі друкується в саме там. Вже не кажучи про те, що німецька є рідною мовою Ґете, Кафки, Моцарта, Бетховена, Баха, Штрауса, Ніцше, Канта, Фрейда та Юнга. А щодо міфу про те, що німецька мова є надзвичайно складною у вивченні, то навчальний центр «Apple» пропонує новітні методи вивчення німецької мови, що зроблять Ваше навчання швидким, цікавим та результативним. Заняття проводяться висококваліфікованими педагогами, які з легкістю знайдуть підхід до кожного студента.

Для того, щоб досягнути успіху, людина повинна любити те, що вона робить. Ми допоможемо Вам полюбити німецьку мову і вивчати її з радістю.

Необхідний для навчання рівень визначається викладачами центру на співбесіді. Оплата здійснюється після 1-2 заняття. Для Вашої зручності пропонуємо ранні, обідні та вечірні групи.

У навчальному центрі «Apple»  Ви можете прослухати такі курси німецької мови:

 

Курс оптимальний: 

- заняття проходять 3 рази на тиждень;

- тривалість заняття 2 академічні години (90 хв);

- вартість місяця навчання 450 грн;

- вичитка мінімального курсу триває 2 місяці;

- вичитка повного рівня знань триває 3 – 3,5 місяці.

Курс звичайний:

- заняття проходять 2  рази на тиждень;

- тривалість заняття 2 академічні години (90 хв);

- вартість місяця навчання – 300  грн;

- вичитка повного рівня знань триває  4 – 4,5 місяців.

Індивідуальні заняття:

-           студент сам встановлює зручний для нього час та тривалість заняття;

-           вартість 1 години заняття – 60 грн.

Курс дитячий:

- заняття проходять 3 рази на тиждень;

- тривалість заняття 2 академічні години (90 хв) із 10-хвилинною музичною перервою;

- вартість місяця навчання 350 грн.