Адреса

м. Івано-Франківськ
вул. Галицька, 29,
2 поверх

Телефони

(0342) 54-17-18
(097) 915-71-72

TOEFL iBT

TOEFL iBT (англ. Test of English as a Foreign Language) є компютеризованим онлайн тестом з англійської мови, основне завдання якого – оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною. Подання результатів тесту є обов’язковим під час вступу до коледжів та університетів США, Канади та багатьох інших країн.

Окрім цього, здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, де навчанння відбувається англійською мовою. Також деякі наукові, сертифікаційні, робочі та міграційні програми вимагають від претендентів наявності сертифіката TOEFL.

Екзамен складається із 4-х частин: Reading, Listening, Speaking і Writing;
триває до 4 годин;
сертифікат дійсний 2 роки;
Вартість здачі – 185 американських доларів.

Композитний (або загальний) бал з TOEFL коливається від 0 до 120 і розраховується шляхом об’єднання балів по кожному з чотирьох розділів екзамену.
Окремі секції оцінюються від 0 до 30 балів відповідно: читання, аудіювання, говоріння та письмо.

Частина 1: Reading
У цій частині іспиту TOEFL оцінюється вміння розуміти короткі уривки текстів, схожих за темами та стилем на академічні тексти в коледжах та університетах.

Частина 2: Listening
У цій частині іспиту TOEFL оцінюють навички сприймати англійську мову на слух, виокремлювати основну думку, деталі та робити висновки.

Частина 3: Writing
При виконанні цієї частини іспиту TOEFL вам необхідно написати твір на задану тему та структуровану відповідь на основі прочитаного уривка та прослуханої інформації.

Частина 4: Speaking
Дана секція TOEFL перевіряє ваші мовні навички, словниковий запас, граматику та раціональність підходу щодо вираження адекватної думки стосовно почутого чи прочитаного.

Незважаючи на те, що сучасна людина має широкий доступ до інтернет матеріалів щодо підготовки до міжнародного екзамену TOEFL, більше того, навіть якщо студент володіє достатнім або високим володінням іноземної мови, завдання TOEFL можуть «застати зненацька», кинувши виклик не тільки вашому знанню англійської мови, а й загальному інтелектуальному рівню, орієнтуванні в різноманітних академічних темах, а саме, астрономії, біології, психології, мистецтвознавстві, та ін. а також логічному та аналітичному мисленні.

Наш навчальний центр Apple готує студентів до здачі екзамену TOEFL іBT шляхом практикування специфічних стратегій, котрі допоможуть за відносно короткий термін:

  • покращити розуміння прочитаного та інтерпретацію академічних текстів;
  • удосконалити сприймання на слух академічних доповідей та лекцій;
  • збагатити лексичний запас університетського рівня;
  • відшліфувати розмовні та письмові навички.

Крім того, студенти z нашого центру Apple отримують змогу практикуватится в критичному мисленні, вибірковому зосередженні уваги, та особливій здатності до «відчуття мови».

Що пропонує навчальний центр Apple?

  • На курсах Apple Вас будуть навчати сертифіковані викладачі, які мають достатній досвід у підготовці до міжнародного екзамену TOEFL.
  • Усі навчальні матеріали (підручники і CD) безкоштовні в нашому центрі Apple.
  • Ви пройдете безкоштовне пробне тестування, яке покаже Ваш поточний рівень.
  • Більше того, останніх три заняття теж безкоштовні. Це якраз фінальний пробний тест TOEFL.
  • Oфіс Apple обладнаний сучасною технікою і знаходиться в центрі Івано-Франківська
  • Ви маєте можливість вибрати зручний для Вас графік індивідуального навчання в  одному з офісів Apple.

Ми будемо раді вітати Вас у нашому навчальному центрі Apple!