Адреса

м. Івано-Франківськ
вул. Галицька, 29,
2 поверх

Телефони

(0342) 54-17-18
(097) 915-71-72

IELTS

IELTS розробляється університетом Cambridge ESOL, Британською Радою та IDP (Освіта в Австралії). Тестування з IELTS вводять в центрах всього світу – на даний час існує понад 300 центрів у більш ніж 120 країнах світу.

IELTS приймається більшістю британських, австралійських, канадських, ірландських та Новозеландих академічних установ вищої і поза дипломної освіти. IELTS все частіше приймаються європейськими науковими установами, де мовою навчання є англійська. У Сполучених Штатах Америки IELTS отримало визнання в якості альтернативи TOEFL. Тим не менше, варто відзначити, що не всі навчальні заклади США приймають сертифікат IELTS. В цьому випадку ви повинні здавати TOEFL.

Університети як правило, вимагають прохідний бал між 6 і 7.Однак, рівень залежить від навчального закладу, в якому ви хочете вчитися і типу курсу ви плануєте проходити. IELTS також є обов’язковою вимогою для студентів багатьох національностей для отримання студентських віз в Австралію (TOEFL не приймається). Сертифікат IELTS повинен бути включеним на момент подачі заявки на отримання студентської візи. Результати тесту дійсні 2 роки.

IELTS також приймається багатьма професійними організаціями (Австралійська та Британська медичні ради), імміграційною структурою (Імміграційна служба Нової Зеландії, Австралійський Департамент імміграції та у справах етнічних груп) та інших державними установами.

Наявність сертифіката IELTS вимагається як доказ здатності вільно володіти іноземною мовою для імміграції в Австралію, Нову Зеландію та Канаду.

IELTS доступний у двох версіях – академічній та загальній (IELTS Academic Training/IELTS General Training). Академічний модуль призначений для бажаючих вступити до університетів та інших вищих навчальних закладів. Загальний модуль підходить для тих, хто планує завершити середню освіту, пройти неакадемічне навчання або отримати досвід роботи. Загальний модуль також використовується для імміграції. Якщо ви хочете емігрувати в Австралію, Нову Зеландію чи Канаду вибирайте Загальний модуль.

Структура IELTS:

Кандидати тестуються в аудіюванні, читанні, письмі і говорінні. Усі кандидати проходять однакові завдання.

 • Аудіювання (4 розділів, 40 питань) —> тривалістю 30 хвилин
 • Академічне читання (3 секції, 40 питань) —> тривалістю 60 хвилин
 • Академічне письмо (2 завдання, 150 і 250 слів) —> тривалістю 60 хвилин
 • Говоріння (інтерв’ю віч-на-віч з англомовним екзаменатором) —> тривалістю 11 – 14 хвилин

Незважаючи на те, що сучасна людина має широкий доступ до інтернет матеріалів щодо підготовки до міжнародного екзамену IELTS, більше того, навіть якщо студент володіє достатнім або високим володінням іноземної мови, завдання IELTS можуть «застати зненацька», кинувши виклик не тільки вашому знанню англійської мови, а й загальному інтелектуальному рівню, орієнтуванні в різноманітних академічних темах, а саме, астрономії, біології, психології, мистецтвознавстві, та ін. а також логічному та аналітичному мисленні.

Наш навчальний центр Apple готує студентів до здачі екзамену IELTS шляхом практикування специфічних стратегій, котрі допоможуть за відносно короткий термін:

 • покращити розуміння прочитаного та інтерпретацію академічних текстів;
 • удосконалити сприймання на слух академічних доповідей та лекцій;
 • збагатити лексичний запас університетського рівня;
 • відшліфувати розмовні та письмові навички.

Крім того, студенти нашого навчального центру Apple отримують змогу практикуватися в критичному мисленні, вибірковому зосередженні уваги, та особливій здатності до «відчуття мови».

Що пропонує навчальний центр Apple?

 • На підготовчих курсах Apple Вас будуть навчати кваліфіковані викладачі, котрі мають сертифікат з високим балом з міжнародного екзамену IELTS.
 • Усі навчальні матеріали (підручники та диски) надаються в нашому навчальному центрі Apple безкоштовно.
 • Ви матимете можливість пройти безкоштовне пробне тестування, яке покаже Ваш поточний рівень,  викладач нашого центру Apple в свою чергу виявить ваші слабкі сторони і складе індивідуальну програму саме для Вас.
 • Більше того, останніх два заняття теж безкоштовні. Це якраз фінальний пробний тест IELTS.
 • Офіс навчального центру Apple обладнаний сучасною технікою і знаходиться в центрі Івано-Франківська.
 • Cтуденти навчального центру Apple  мають змогу обрати зручний графік індивідуального навчання.

Ми будемо раді вітати Вас у нашому навчальному центрі Apple!