Адреса

м. Івано-Франківськ
       вул. Галицька, 41 Б

(біля площі Шептицького)

Контакти

(0342) 54-17-18
(097) 915-71-72
apple-centre@ukr.net

Міжнародні екзамени

Як засвідчує досвід, велика частина українського населення серйозно налаштована на виїзд закордон з різноманітними цілями: еміграція, навчання, працевлаштування в англомовних, а також країнах Європи та Азії. Мета виїзду змінюється з віком, але бажання виїхати залишається незмінним.

Перш за все, школярі та студенти прагнуть розпочати чи продовжити навчання у вишах перспективних країн, чий диплом визнається по всьому світі. Випускники з нетерпінням чекають моменту, коли їхній досвід роботи в Україні дозволить виїзд в обрану країну. Більше того, навіть здобувши багаторічний стаж, українці виявляють неабияке зацікавлення у працевлаштуванні закордоном по спеціальності. З престижем багатьох англомовних країн важко посперечатися, адже держава-приймач справді дбає про українських гостей, надаючи їм можливість перекваліфікуватися та цілком реалізувати свій потенціал. Також, багато українців поставили собі за мету емігрувати всією сім’єю.

Незважаючи на мету переїзду в іноземну країну – громадянство, робота, освіта – кожен українець стикається з таким містичним поняттям як міжнародне тестування з англійської мови, проходження якого необхідне для досягнення однієї з вищезгаданих цілей. Крім того, сертифікат з міжнародного тестування повинен засвідчувати досить високий рівень володіння англійською. Більшість людей, почувши слово “тести”, уявляють собі ряд простеньких формальних завдань на знання граматичних структур та лексикону іноземної мови. Насправді все далеко не так просто…

Одні з найпопулярніших та найважчих форм міжнародних екзаменів розробляються Кембриджським університетом.  Наш навчальний центр Apple пропонує Вам пройти підготовчий курс з IELTS та TOEFL iBT відповідно. Особливість екзаменів IELTS i TOEFL полягає у тому, що у них містяться завдання академічного зразка, а не розмовного варіанту іноземної мови. Обидва екзамени поділені на 4 секції – читання, аудіювання, говоріння та письмо. Тим не менше, між екзаменами TOEFL i  IELTS  існує ряд суттєвих відмінностей, наприклад специфіка завдань та видів питань в окремих секціях, різниця в часових обмеженнях, меті здачі та країнах, які приймають той чи інший вид міжнародних екзаменів. (Детальніше у пунктах з однойменними назвами IELTS та TOEFL iBT ).

Повертаючись до теми складності цільових іспитів IELTS та TOEFL iBT, варто відзначити, що для високих сертифікаційних результатів недостатньо просто знати іноземну мову, навіть на рівні Advanced/Expert, не кажучи вже про Intermediate/upper-Intermediate. Більше того, не усім жителям англомовних країн вдається здати екзамени IELTS та TOEFL iBT на достойний бал. В чому ж секрет складності IELTS та TOEFL iBT ? Здавалося б, знаєш мову, то вперед! Але існує маленький нюанс, який ми жартівливо називаємо психо-фішкою тестування. Потенційному виконувачу тесту слід бути неабияк підкованим як щодо рівня академічної англійської, так і в морально-психологічному аспекті.

Якщо Ви плануєте відвідувати курси підготовки з міжнародних екзаменів в навчальному центрі Apple, нам необхідно оцінити ваші шанси на орієнтований бал. Він рівноцінно залежатиме як від ваших поточних навичок іноземної мови (приймаємо студентів з рівнем не нижче середнього), так і від ефективності та швидкості засвоєння матеріалу, запропонованого викладачем. На додаток, не менш важливою є суто психологічна підготовка: зібратись з силами, не розгубитись та строго сфокусуватись на інформації, необхідній для правильної відповіді на конкретне питання, серед гори академічного матеріалу, довжелезного списку незрозумілої термінології та «підступних» питань. Наші кваліфіковані викладачі посвятять Вас в техніку запоруки достойного результату, розкриють тонкощі та прийоми, до яких слід вдатися для економії часу та абстрагування від меншовартісних деталей. Іншими словами, викладачі навчального центру Apple покажуть Вам просте рішення складної проблеми.

Перед зарахуванням на підготовчі курси Apple необхідно підтвердити належний рівень знання англійської та виявити Вашу «Ахіллесову п’яту» відповідно до структурних секцій екзамену IELTS чи TOEFL iBT(шляхом безплатного тестування на 1-ому занятті), повідомити викладача про цільовий бал з того чи іншого екзамену, часові обмеження в плані підготовки, ціль проходження екзамену. Таким чином, викладач матиме змогу розробити для Вас індивідуальну програму навчання, під час якого більша увага акцентуватиметься на відповідних прогалинах в володінні іноземною.

Як проходить підготовка до здачі міжнародних екзаменів в нашому навчальному центрі Apple?

  • Курси спеціалізованої підготовки тривають 3 місяці, але цей період може варіюватись залежно від бажання студента.
  • Кількість занять курсу – 27 (IELTS), 28 (TOEFL).
  • Тривалість одного заняття – півтори астрономічні години.
  • Вартість 2500 гривень за повноцінний курс.
  • Підручники та диски надаються безкоштовно.
  • Перший (2 академічні години) та фінальний пробний тест з IELTS (3 астрономічні години) i TOEFL (4 астрономічні години) – теж проводяться безкоштовно.

Якщо ж Ваш рівень англійської мови потребує удосконалення, навчальний центр Apple пропонує Вам загальний інтенсив-курс з загальної англійської, строго орієнтований  на завдання з міжнародних екзаменів IELTS та TOEFL iBT.

Після попереднього узгодження цих пунктів, ми раді вітати Вас у нашому центрі підготовчих курсів до міжнародних екзаменів Apple.