Адреса

м. Івано-Франківськ
вул. Галицька, 29,
2 поверх

Телефони

(0342) 54-17-18
(097) 915-71-72

Про нас

 

Навчальний центр «Apple» існує з 2010 року і на сьогоднішній день здобув славу одного з найкращих мовних центрів Івано-Франківська. З особливою увагою ми підходимо до потреб кожного клієнта, про що свідчать позитивні відгуки студентів та високий рівень здобутих ними знань.

Логотипом центру є яблуко – символ досконалості. Кожен студент проходить своєрідну еволюцію і в процесі навчання, здобуваючи знання, із зеленого яблука перетворюється на червоне. Яскраво-червоне, спіле яблуко приваблює увагу оточуючих. Адже саме знання роблять нас цікавими та корисними не лише на ринку праці, а й у суспільних відносинах в цілому.

Навчальний центр «Apple» пропонує широкий спектр послуг для тих, хто бажає розпочати вивчення іноземної мови, підвищити існуючий рівень мовних навичок, або ж потребує допомоги у підготовці іншомовних документів, а саме:

- курси іноземних мов;

- підготовка до навчання за кордоном;

- підготовка до TOEFLта IELTS;

- підготовка до іспитів та ЗНО;

- репетиторство;

- корпоративне навчання;

- переклади та легалізація.

У нас Ви можете прослухати курси англійської, німецької, польської, італійської, іспанської, французької, китайської, чеської, угорської та української мов, займаючись у невеликих групах, у комфортабельних аудиторіях європейського зразка, з використанням сучасної літератури, відтворенням аудіо та відеоматеріалів та з участю у заняттях носіїв мови. Кожен, незалежно від віку та рівня знань, знайде у нас те, що йому потрібно. Ви бажаєте підготувати дитину до школи, подорожувати без мовних труднощів, вступити у закордонний ВНЗ, бути успішним у сфері бізнесу чи просто вивчати мову для власного задоволення? – Тоді ми чекаємо на Вас! Висококваліфіковані викладачі, що постійно проходять стажування за кордоном та підвищують свою кваліфікацію, а також дружня атмосфера центру зроблять Ваше навчання не лише якісним і  результативним, а й приємним та цікавим.

Для студентів із напруженим розпорядком дня ми пропонуємо індивідуальне навчання, надаючи можливість самостійно встановлювати дату, час і тривалість заняття.

Переваги навчального центру «Apple»:


-    невеликі групи (3-8 студентів);

-     набір груп відбувається з урахуванням рівня знань студента, віку, а також часу, зручного для проведення занять;

-     використання сучасної літератури;

-     відтворення аудіо та відеоматеріалів на заняттях;

-     комфортабельні аудиторії європейського зразка;

-     проведення занять із носіями мови;

-     отримання сертифікату по завершенню навчання.