Адреса

м. Івано-Франківськ
       вул. Галицька, 41 Б

(біля площі Шептицького)

Контакти

(0342) 54-17-18
(097) 915-71-72
apple-centre@ukr.net

Про нас

Школа іноземних мов «Apple» існує з 2010 року і на сьогоднішній день здобула славу однієї з найкращих мовних шкіл Івано-Франківська. З особливою увагою ми підходимо до потреб кожного клієнта, про що свідчать позитивні відгуки студентів та високий рівень здобутих ними знань.
Ми пропонуємо широкий спектр послуг для тих, хто бажає розпочати вивчення іноземної мови, підвищити існуючий рівень мовних навичок, або ж потребує допомоги у підготовці іншомовних документів, а саме:
– курси іноземних мов;
– підготовка до навчання за кордоном;
– підготовка до TOEFL та IELTS;
– підготовка до іспитів та ЗНО;
– репетиторство;
– корпоративне навчання;
– переклади та легалізація.
У нас Ви можете прослухати курси англійської, німецької, польської, італійської, іспанської, французької, китайської, чеської, угорської та української мов, займаючись у невеликих групах, у комфортабельних аудиторіях європейського зразка, з використанням сучасної літератури, відтворенням аудіо та відеоматеріалів та з участю у заняттях носіїв мови. Кожен, незалежно від віку та рівня знань, знайде у нас те, що йому потрібно. Ви бажаєте підготувати дитину до школи, подорожувати без мовних труднощів, вступити у закордонний ВНЗ, бути успішним у сфері бізнесу чи просто вивчати мову для власного задоволення? – Тоді ми чекаємо на Вас! Висококваліфіковані викладачі, що постійно проходять стажування за кордоном та підвищують свою кваліфікацію, а також дружня атмосфера центру зроблять Ваше навчання не лише якісним і результативним, а й приємним та цікавим.
Для студентів із напруженим розпорядком дня ми пропонуємо індивідуальне навчання, надаючи можливість самостійно встановлювати дату, час і тривалість заняття.